PROFESIONÁLNÍ DODAVATEL SLUŽEB V OBLASTI ZPRACOVÁNÍ KAMENE

TRADICE A ZKUŠENOST
Společnost Pražský kámen s. r. o. vznikla v roce 2002 transformací původní kamenosochařské dílny a navázala na 19. letou tradici a zkušenosti firmy Petrák s.r.o..

VYSOKÁ ÚROVEŇ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB
Dodávky našich služeb jsou komplexní od konzultace po realizaci a následný pozáruční servis. Odborníci z našich řad navrhují unikátní řešení na míru každého projektu.

Pracujeme s materiály, které sami nakupujeme ve více jak 22 zemích světa. Systém kontroly kvality suroviny spočívá ve fyzické kontrole dodávky na místě u dodavatelů.

DŮRAZ NA ROZVOJ A KVALITU
Nezastavujeme se. Stále hledáme nové materiály, dodavatele a výrobky. Vzděláváme se v oblasti technologií zpracování kamene. Sledujeme trendy.

MODERNÍ TECHNOLOGIE A POSTUPY
Materiály zpracováváme v naší provozovně na nejmodernějších CNC strojích.

KOMUNIKACE A OTEVŘENOST
Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Náš tým profesionálů je připraven konzultovat a doporučit nadstandardní výrobní, technické, technologické a logistické postupy a řešení.

SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTY A DESIGNÉRY
Připravujeme benefity pro naše partnery. Vyvinuli jsme aplikace 3D simulátor obkladů a dlažeb. Našim partnerům poskytujeme poradenskou činnost a vzorky na míru jejich projektům. Poskytujeme zázemí pro jednání v luxusních jednacích prostorech naší Galerie kamene.