OBLOŽENÍ KRBŮ a KRBOVÉ ŘÍMSY

V naší nabídce pochopitelně nechybí ani krbové římsy a obložení krbů. Vždyť otevřené nebo uzavřené ohniště se stalo postupem času oblíbenou součástí našich domovů. Slouží nejen jako zdroj vytápění, ale hlavně jako estetický doplněk a vizuální potěšení ze zářícího plamene. Pokud se rozhodnete pro realizaci krbu, doporučujeme vám spojit se s renomovanými a zkušenými dodavateli krbových součástí a kompletů – Krby Janovský.

Naše firma zajišťuje pouze kamenné komponenty jako lavice, krbové římsy, krbové obložení atd. Můžete také vybírat ze všech již hotových druhů obkladů, masivního zdiva, pískovců, ale také požadovat nařezání na míru ze všech druhů mramorů a žuly. Pro přesnou cenu krbové římsy, obložení krbu či lavice doporučujeme nezávazně navštívit naši provozovnu, kde vám odborníci poradí s výběrem nejvhodnějšího materiálu. V případě, že již máte přesnější představu vyplňte náš poptávkový formulář.

Designové provedení obkladů krbů má tisíce variant, v závislosti na typu materiálu, struktuře a konstrukčním řešení. Mramor, žula nebo pískovec se tak dají využívat por stavby krbů moderních, rustikálních, klasických, historických, venkovních i lihových.

obklady krbů krbové římsy