NOVINKY

Mramor Alaska

Cena 4.700 Kč/m2bez DPH
Cena je platná do vyprodání zásob

Onyx Spider

Cena 12.000 Kč/m2bez DPH
Cena je platná do vyprodání zásob

Onyx Orange

Cena 12.000 Kč/m2bez DPH
Cena je platná do vyprodání zásob

Mramor Panda

Cena 6.200 Kč/m2bez DPH
Cena je platná do vyprodání zásob

Kolekce luxusních stolků

Hranatý stolek Smokey Quarz

 

Cena 31.000 Kč včetně DPH

Hranatý stolek zkamenělé dřevo

 

Cena 29.000 Kč včetně DPH

Nepravidelný stolek zkameněné dřevo

 

Cena 45.900 Kč včetně DPH

Kulatý stolek Arabescato

 

Cena 35.000 Kč včetně DPH

 

EET – evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 

Fiora Grey

Typ  Mramor
Zaváděcí cena 2.500 Kč/m2 bez DPH
Běžná cena 3.200 Kč/m2 bez DPH

 

 

 

Dorado Levante

Typ  Mramor
Zaváděcí cena 2.500 Kč/m2 bez DPH
Běžná cena 3.200 Kč/m2 bez DPH

Wooden Grey

Typ  Mramor
Zaváděcí cena 3.850 Kč/m2 bez DPH
Běžná cena 4.500 Kč/m2 bez DPH

Marmara White

Typ  Mramor
Zaváděcí cena 3.000 Kč/m2 bez DPH
Běžná cena 4.500 Kč/m2 bez DPH

Fantasy Brown

Typ  Mramor
Zaváděcí cena 2.500 Kč/m2 bez DPH
Běžná cena 3.850 Kč/m2 bez DPH

Salone del mobile Milano 2016

12. dubna začala jedna z nejprestižnějších událostí v oblasti designu, umění, kreativity a stylu – Salone del mobile v italském Miláně.

Na dlouho očekávané události roku se v průběhu týdne představilo to nejlepší z italské a světové designérské scény v několika tematických celcích zaměřených například na kuchyně, koupelny, nábytek a luxus.

Kámen a design přírodního kamene je velmi často používaný v různých variacích pro různé účely. Prim hrají variace na bílý mramor, jako je například bianco carrara nebo calacatta, hojně jsme se také setkávali s hnědými zemitými tóny kamene. Takové zabarvení má Emperador gold nebo Armani Bronze.

Kámen nebo jeho vzor tradičně najdete na kuchyňských a koupelnových deskách, jsou z něj vyrobeny dřezy a umyvadla, barové pulty a podlahy. Výrobky z mramoru nádherně doplňují luxusní interiéry. Častým interiérovým doplňkem z přírodního kamene byla stolová deska, stolek nebo komoda. Novějším trendem je „oblékání“ do kamene. Vznikají tak atypické kousky nábytku s velmi zajímavým efektem.

Masivní žulové sochy jsou v současné době k dispozici skladem ihned k odvozu. Výška soch je cca 1,5 m a váha cca 1500 kg. Cena soch se pohybuje v rozmezí od 83 000,- Kč bez DPH.
Detaily naleznete na: SPECIÁLNÍ KAMENNÉ VÝROBKY – SOCHY

Ariostea showroom Milano design week

V průběhu Milano design weeku Ariostea představí velkoformátové obklady z kolekcí Ultra Marmi, Onici a Metali, které jsou charakteristické svými designy a technickými vlastnostmi nemajícími ve světě obdoby. Uvidíte příklad italské dokonalosti, který osloví milovníky architektury.

Ve čtvrti Brera, v centru milánského designu naleznete showroom v budově Pini nadace v Corso Garibaldi 2. Ten je možné navštívit vždy od 10:00 do 21:00 od 12. do 17. dubna.

Instalaci nazvanou Ritmicittà navrhl dvorní architekt Ariostey Marco Porpora. Jejím tématem je město a geometrie, zvuky a materiály. Ty se prolínají v rytmické opakování základních prvků, vždy stejných, avšak zároveň pokaždé jiných. Jednoduché a opakující se situace tvoří celek, místy nesrozumitelný, avšak stále známý a hřejivý. Tak jako symfonie, která pohladí duši a každého bez rozdílu ohromí.

My si tuto prestižní událost roku nenecháme ujít. Více o akci naleznete na našem webu v sekci novinky po našem návratu z Milána.

Arabescato Orobico/Frappuccino

Typ  Mramor
Cena 7.200 Kč/m2 bez DPH

Projekt restaurování soch

Chrám sv. Františka Serafínského, Praha 1 Staré město

Naše firma realizovala projekt restaurování soch andělů na atice chrámu Františka Serafínského, který se nachází na Křížovnickém náměstí v samotném centru Prahy. Sochy z arkózového pískovce byly vlivem času zčernalé, znečištěné, místy pokryté depozity, krustami a řasami, mechy a lišejníky. Kámen byl místy oslabený, ale i hloubkově narušený. Některé části soch odpadly zcela.

Stav soch vyžadoval provedení rozsáhlých restaurátorských prací. Byly sejmuty narušené nesoudržné doplňky, provedli jsme očištění povrchu a následně konsolidovali narušené hmoty kamene. Hloubkové praskliny byly konsolidovány a u některých byla provedena injektáž. Následovala plastická rekonstrukce některých částí, plastická retuš a selektivní barevná retuš. Po vyzrání tmelů byla provedena revize barevné retuše.

DOTACE VE VÝŠI 4% PRO ARCHITEKTY A ARCHITEKTONICKÁ STUDIA

Pražský kámen s. r. o. se stal partnerem Českoněmecké hospodářské komory. Na základě této spolupráce startuje dotační program pro architekty a architektonická studia. Více informací o možnostech získání finanční pobídky ve výši 4% naleznete v sekci architekti.

Nové kolekce polodrahokamů

Připravujeme pro vás novou nabídku v sekci materiály. Již brzy se objeví exkluzivní kolekce polodrahokamů a vzácných materiálů. Naleznete v ní nejvzácnější suroviny jako například acháty, ametysty, křišťály a zkamenělé dřevo.
Výsledkem je řada nejexkluzivnějších designů, která je charakteristická úžasnými barvami a unikátními přírodními vzory. Půvab polodrahokamu okouzlí a interiéru dodá jedinečnou atmosféru elegance a luxusu

Zlacená intarzie

Tato pravým zlatem zlacená intarzie vznikla pro tu nejnáročnější klientelu. Mramor Giallo di Istria se zlatými intarziemi v povrchu antik.

Cena od 10.000 Kč/m2 bez DPH (závisí na složitosti intarzie)

Kubistická socha

Dodejte svému domu punc jedinečnosti masivní žulovou sochou. Tato kubistická socha je vyrobena z šedé žuly. Její výška je 1,5 m a váží cca 1500 kg.

Prodáno

Římská mozaika

Mozaika dodá antický ráz. Vznikla ze směsi světlých mramorů.

Cena 3.000 Kč/m2 bez DPH

Gravírovaný mramor

Gravírovaní na luxusním mramoru Armani bronze.

Cena 16.000 Kč/m2 bez DPH

3 D panely

Nejnovější trend pro obložení stěn nabízí 3 D panely. Tyto jsou vyrobeny z luxusního mramoru Armani bronze.

Cena 19.500 Kč/m2 bez DPH

Armani Bronze

Další novinkou v červenci 2015 je je luxusní materiál Armani Bronze.

Cena 6.580 Kč/m2 bez DPH

Realizace 1
Realizace 2
Realizace 3
Realizace 4
Realizace 5
Realizace 6
Realizace 7
Realizace 8
Realizace 9

3 D OBKLADY

Letošní novinkou jsou velmi luxusní strukturované povrchy na několika typech kamene. Všechny dekory jsou libovolně navazovatelné, lze tak vytvořit nekonečnou plochu. Rozměry dodáváme do 600 x 600 mm.

Orientační cena 10.000 Kč/m2 bez DPH

STOLOVÁ DESKA – 3 D

Vytvořili jsme stolovou desku v modernistickém stylu. Jedná se o kombinaci 3 mramorů, které díky barvě a tvaru vytváří iluzi prostorového obrazce. S tímto efektem lze velmi dobře ozvláštnit podlahu pokoje či haly.

Cena 12.000,- Kč bez DPH

NOVÉ MATERIÁLY